Освітній успіх учнів



#пишаюся_своїми_учнями_та_ученицями

Завжди любила слово...

«…Якщо хтось на планеті Земля зміг написати свою книгу, значить, це є можливим і для мене! І для вас усіх! Треба тільки захотіти. Це – перше. Потім прислухатися до моїх порад. Це – друге. А третє… Герої ваших майбутніх творів живуть навколо вас. Давайте будемо вчитися їх помічати, спостерігати за поведінкою і фантазувати, що могло б статися, якби…».

Так починається процес творчості...

Радує те, що він  не закінчується в 4 класі, коли я «відпускаю» своїх учнів і на зміну  приходять  нові  першокласники. Він продовжується в житті та професійній діяльності "моїх  дітей"...

...Олександр Хмель, учень випуску 1995 року, закінчив філологічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича і працює головним редактором дитячого журналу «Невгамовні» (м.Чернівці), є автором численних  медіа проектів. 
Ласій Оксана (випуск 1995 р.) закінчила філологічний факультет ЧНУ, працює вчителем української мови та літератури.
Грушецька Ірина (випуск 2004 року) в початковій школі писала вірші та байки філософського змісту, друкувалася в районній газеті «Рідне слово». Згодом продовжила навчання на філософсько-теологічному факультеті ЧНУ. Нині працює лаборантом кафедри соціології факультету.
Грушецька Христина , рідна сестра Ірини(випуск  2008 р.) закінчила навчання на згаданому факультеті і займається журналістикою.
Тімофєєва Крістіна (випуск 2008р.) закінчила навчання на педагогічному факультеті ЧНУ, працює за фахом.

 Після впровадження в навчальний процес авторського факультативного курсу «Література рідного краю в початковій школі» 3-4кл. ( Схвалено Вченою радою ІППОЧО, протокол №4від 06.09.2011р)  діти почали ще активніше займатися літературною творчістю.

У 2015 році у Чернівцях побачила світ збірка «Цікаві історії з життя нашого вулика», де «Працьовиті бджілки»(так називався учнівський колектив) 4 класу по-дитячому щиро описали все, чого торкнулася їхня душа. На презентації збірки перед шкільною громадою  батьки брали автографи у своїх дітей-авторів.  Діти продовжують творити, друкуватися в періодичній пресі, брати участь в літературних конкурсах.

Корогода Ольга (літературний псевдонім – Адрі Лавада):
Переможець конкурсу «Найкращий читач України - 2017».

Друкації:
Дитячий журнал «Невгамовні NEW» січень 2016, казка «Незвичайні пригоди Сніговичка».
Газета «Рідне слово» №16 (7992) за 17 квітня 2015 року , «Знайома незнайомка – черемша».

Москалюк Сергій:
Газета «Рідне слово» №9 (8038) за 26.02. 2016 року, «Казка про час».

Дзурак Михайлина (Гончарюк Віталіна):
Газета «Рідне слово» №6 (8088) за 10.02. 2017 року, казки «Незвичайні пригоди Сніговика», «Що я попрошу у Бога».

Після застосування  в навчальному процесі авторської програми  факультативного курсу «Основи екологічних знань у початкових класах»1-4 кл., а згодом авторської програми  спецкурсу «ЕКОСВІТ» 1-4кл., літературна творчість учнів набула яскраво вираженого природоохоронного та здоров’язбережувального спрямування.

Ось наші результати:

2015-2016 н.р.:

Гуцул І., 3 клас:
    І місце в І етапі ІХ Міжнародного екологічного конкурсу  «Смачно, корисно, барвисто» (м.Чернівці) в номінаціях : «Мініатюра «Елітне здоров`я...»; «Кулінарна книга: Мій здоровий другий сніданок».

І місце в ІІ етапі ІХ Міжнародного екологічного конкурсу в номінації «Кулінарна книга: Мій здоровий другий сніданок»( м.Київ).

ІІ місце в ІІІ етапі ІХ Міжнародного екологічного конкурсу в номінації «Кулінарна книга: Мій здоровий другий сніданок» (м. Вроцлав (Польща) .

І місце в районному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».

І місце в обласному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».

ІІІ місце в Національному  етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».


Корогода О., 5 клас:
    І місце в І етапі ІХ Міжнародного екологічного конкурсу  «Смачно, корисно, барвисто» (м.Чернівці) в номінаціях - «Мініатюра «Елітне здоров`я...»;  «Мультимедійна презентація «Прянощі на кухні»;   «Кулінарна книга: Мій здоровий обід».
    ІІ місце в ІІ етапі ІХ Міжнародного екологічного конкурсу в номінації «Кулінарна книга: Мій здоровий обід»( м.Київ).

2016-2017 н.р.

Корогода О., 6 клас:
І місце  в І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції  учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", номінація "Із батьківської криниці"

Переможець Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2017» у категорії науково-художній твір «Цей цікавий світ рослин».

Видала посібник "Черемша - королева весняного столу".– Херсон. - 2016

Гуцул І., 4 клас:
    І місце в І етапі  Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода - це життя» (м.Чернівці) в номінації : «Оповідання з діалогом "Розмова з краплею води».
   
І місце в І етапі  Х Міжнародного екологічного конкурсу  «Вода - це життя» (м.Чернівці) в номінації :  "Крапля води в об'єктиві» (природний стан води)»
    
І місце в І етапі  Х Міжнародного екологічного конкурсу  «Вода - це життя» (м.Чернівці) в номінації : «Вода - це здоров'я (Моя етикетка на пляшці)».
    
ІІ місце в ІІ етапі  Х Міжнародного екологічного конкурсу  «Вода - це життя» (м.Київ) в номінації : «Оповідання з діалогом "Розмова з краплею води».

І місце в районному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя». 

І місце в обласному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».

ІІ місце в Національному  етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».


    Мензак Н., 2 клас:
    І місце в І етапі  Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода - це життя» (м.Чернівці) в номінації : «Вірш "Розмова з краплею води».

    Гончар І., 2 клас:
    Лауреат І етапу  Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода - це життя» (м.Чернівці) в номінації  «Вірш "Розмова з краплею води».
   
Білоткач О., 6 клас:
    Переможець  І етапу  Х Міжнародного екологічного конкурсу  «Вода - це життя» (м.Чернівці) в номінації : «Оповідання з діалогом "Розмова з краплею води».
     
Москалюк С., 6 клас:
    Переможець  І етапу  Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода - це життя» (м.Чернівці) в номінації : «Оповідання з діалогом "Розмова з краплею води».

2017-2018 н.р.

Грушецький Юрій (3 клас)
ІІІ місце  в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Гончар Іван (3 клас)
ІІІ місце в І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови, англійської мови.

Ганжелюк Елізар
ІІІ місце в І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови.

Кобрин Анастасія
ІІІ місце в І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови.

Боднарчук Рафаелла Романія (3 клас)
ІІІ місце в І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови.

Гуцул І., 5 клас:
    І місце в І етапі  Х Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» (м.Чернівці) в номінації : «Оповідання   "Зі щоденника моєї тваринки».
    
ІІ місце в ІІ етапі  Х Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» (м.Київ) в номінації : «Оповідання   "Зі щоденника моєї тваринки».  

І місце в районному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».

ІІ місце в обласному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».

І  місце в Національному  етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Охорона здоровя».


2018-2019 н.р.

Мезак Надія (4 клас)
Переможець   обласного заочного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінації «Оповідання «Історія родинної пам'ятки (реліквії)».

Боднарчук Рафаелла Романія (4 клас)
ІІ місце  в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Лауреат  обласного заочного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінації «Оповідання «Історія родинної пам'ятки (реліквії)».

Коник Давид(4 клас)
Лауреат  обласного заочного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінації «Оповідання «Історія родинної пам'ятки (реліквії)».

Гуцул Іван (6 клас)
Абсолютний переможець обласного заочного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінації «Оповідання «Історія родинної пам'ятки (реліквії)».

Абсолютний переможець обласного заочного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінації «Туристичний буклет про мій регіон».

Переможець обласного заочного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінації «Таємничі куточки і стежки рідного краю».

Лауреат обласного заочного етапу ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» у номінації «Одне з 7 чудес моєї рідної околиці».

І місце в районному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Я і природа».

ІІ місце в обласному етапі конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Я і природа».

ІІІ місце    в Національному етапі ХІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім». Номінація «Туристичний буклет про мій регіон».

ІІІ місце в Національному етапі  Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна –Україна!» у номінації «Репортажний портрет» («номінація ім. В.В. Мельничук»)

ІІІ місце в Національному етапі  Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна–Україна!» у номінації «Живий світ (тварини, рослини, червонокнижні види нашого району)»

І місце в Національному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно) в категорії «Медицина та охорона здоров’я»



Літературні роботи  переможців  екологічного конкурсу увійшли до видання для вчителів «Життя в стилі ЕКО. Екологія та здоров'язбережувальні технології в школі: методика і практика». 
 Творчість має початок, та немає кінця… Сподіваюся, що не мілітиме джерело натхнення моїх вихованців…
… Якщо хтось на планеті Земля зумів написати книгу, значить, це можливо і для них…


Комментариев нет:

Отправить комментарий

  У нашому вулику відбувся урок-спомин. Назвали ми його нетрадиційно: "Літературна кав'ярня "У Лесі". Проблемне питання, ...